Audycja
sound
Folkowa Lista Przebojów

To program promujący tradycyjną muzykę i zwyczaje ludowe. Zapraszamy do słuchania w każdą niedzielę o godz. 8:00 na falach radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz oraz we wtorki między godz. 23:00 a północą.

Folkową Listę Przebojów  prowadzi Andrzej Zarych, dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, który od lat pasjonuje się dziedzictwem kulturowym Małopolski i sąsiednich regionów. Muzyka jest jednym z jego najważniejszych elementów. Z pewnością najbardziej odpowiednim do publikacji na antenie radiowej.

Na utwory prezentowane w wakacyjnej Folkowej Liście Przebojów można głosować na stronie internetowej RDN, mailowo (adres: folk@rdn.pl), przez formularz na stronie internetowej (maksymalnie 3 głosy w ciągu tygodnia), wysyłając sms pod numer 71051 (w treści należy podać rdn.folk oraz numer utworu – koszt 1,23 z VAT), a także za pomocą kartek pocztowych wysyłanych na adres: RDN Nowy Sącz, pl. Kolegiacki 4, 33-300 Nowy Sącz.

Głosowanie będzie podsumowane w pierwszą niedzielę następnego miesiąca podczas niedzielnej audycji.

W programie jest miejsce nie tylko dla piosenek i zespołów ludowych, ale dla wszystkiego, co można określić mianem folk i ma związek z dziedzictwem kulturowym regionu.

Głosy na ulubione utwory można w tej edycji oddawać do końca miesiąca do godz. 12:00.

Notowania
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Rokosz
play
Słowo za słowo(NS) - Robert Ślusarek
play
Ryszard Gołąb o III Festiwalu Rockowym
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN