Audycja
sound
NAJLEPSZA ROCKOWA 80-ka – plebiscyt

W te wakacje zapraszamy wszystkich słuchaczy radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz do wspólnej muzycznej zabawy, w której zostanie wybrana najlepsza polska rockowa piosenka z lat 80-tych. Głosować można za pomocą komputera (system przyjmuje jeden głos na dobę z jednego komputera), lub wysyłając SMS na numer 71601 o treści: RDN.LATO. i numer przypisany do danej piosenki. Koszt SMS-a tylko 1zł + VAT. Wysłanie wielu SMS-ów nie tylko zwiększa szansę na wygranie nagród które pojawią się w zabawie, ale także na wysoką pozycję wybranej piosenki na liście plebiscytu. Proszę pamiętać – nagrody powędrują tylko do głosujących za pomocą SMS !

Głosowanie będzie trwało do ostatniego tygodnia wakacji – do finałowego podsumowania zabawy.

W zestawie do głosowania wiele największych przebojów z tamtych lat, czyli to co grało w duszy tamtego młodego pokolenia i gra do dzisiaj także w tych młodszych duszach….Maanam, Budka Suflera, Lombard, TSA , Lady Pank, Dźem itp…same największe przeboje….także te nieco zapomniane. Proszę odsłuchiwać fragmenty, podglądać okładki płyt, wybierać piosenki i głosować !

Propozycje do głosowania będą pojawiać się w całości w przez całe wakacje w specjalnych wieczornych audycjach na które zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki po godz.20.

Życzymy wspaniałej zabawy

Notowania
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN