O radiu

rdn.pl

RDN Małopolska online
RDN Nowy Sącz online

Wt04082015

Back Start O radiu

O radiu

kostka m

Radio RDN Małopolska jest lokalnym środkiem informacji i ewangelizacji w południowej Polsce. Radio działa od 1993 r. i nadaje całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i części Podkarpacia na trzech częstotliwościach: 103,6 FM w regionie Małopolskim i części Podkarpacia, 101.2 FM w regionie nowosądeckim oraz 88,3 FM w regionie Krynicy. Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej.

Program Radia jest tworzony i nadawany ze studia w Tarnowie oraz ze studia w Nowym Sączu przy współpracy korespondentów lokalnych w Bochni, Brzesku, Dębicy i w innych ośrodkach regionu.

Swoim zasięgiem obejmujemy około 1.5 mln potencjalnych słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 120 kilometrów od Tarnowa.
Radio RDN Małopolska realizując oczekiwania i potrzeby słuchaczy regionu jest atrakcyjnym radiem informacyjno-muzycznym, dobrym i opiniotwórczym radiem lokalnym oraz nowoczesnym radiem ewangelizacyjnym. Te podstawowe cele radia realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych.

  

Partner telewizyjny


RDNTv