rdn.pl

RDN Małopolska online
RDN Nowy Sącz online

Śr28012015

Back Start Programy Grajmy swoje

Grajmy swoje - polski przebój roku

grajmy swoje

Tradycyjnie styczniowa edycja plebiscytu jest zarazem całorocznym jego podsumowaniem, w którym głosujemy wybierając piosenkę roku. Główną nagrodą tej edycji plebiscytu "Grajmy swoje" będzie wyjątkowe radio retro.

Aby zagłosować wystarczy wysłać SMS na numer 71051 o treści: grajmy. i następnie podać numer przypisany do danej piosenki.

Koszt SMS-a tylko 1 zł + VAT. Pamiętaj SMS-em można głosować wiele razy, zwiększając tym samym szanse na wygranie nagród i na wyższą pozycję Twojej ulubionej piosenki w plebiscycie. UWAGA - nagrody otrzymują TYLKO głosujący za pomocą SMS! Można także głosować za pomocą Internetu.

W głosowaniu online z danego komputera można wysłać maksymalnie 1 głos w Plebiscycie. Pozostałe nie będą liczone.

Głosować można do ostatniego czwartku miesiąca do godz. 12.30.

Do udziału w zabawie zaprosiliśmy także znanych i cenionych dziennikarzy muzycznych: Marię Szabłowską, Krzysztofa Szewczyka, Marka Niedźwieckiego, Romana Rogowieckiego i Dariusza Ciszewskiego, a także zaprzyjaźnione stacje radiowe - Radio Via, Radio i, Radio eM, Radio IKS z Vancouver oraz radio Doxa z Opola, ale przede wszystkim zapraszamy Ciebie - drogi słuchaczu! Podsumowanie plebiscytu i losowanie nagród w ostatni czwartek miesiąca.

Partner telewizyjny


RDNTv