5. konkurs wokalno-muzyczny „Z bł. Karoliną zaśpiewajmy”

11.06.2019

To gratka nie tylko dla miłośników wartościowej, chrześcijańskiej muzyki.

Do dziś będą przyjmowane zgłoszenia do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu wokalno-muzycznego Z bł. Karoliną zaśpiewajmy.

– W wydarzeniu może uczestniczyć każdy – informuje Anna Smołucha, dyrektor Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. bł. Karoliny w Pilźnie, która organizuje konkurs.

Udział w konkursie może wziąć każdy, wystarczy przesłać na dowolnym nośniku elektronicznym dwa utwory muzyczne o tematyce związanej z postacią bł. Karoliny, wypełnić kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres szkoły.

Tradycyjny już doroczny konkurs w Pilźnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – dodaje Anna Smołucha – Chętni przygotowują się już z roku na rok, dlatego, że są wspaniałe nagrody i oczywiście aplauz publiczności i to jest najważniejsze. A poza tym sama integracja młodych, bo przecież Karolina to była młoda dziewczyna, a dziś młodzi potrzebują autorytetów,m wzorców. Jest to okazja, aby powielać te dobre cechy osobowości, piękne zwyczaje.

Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie internetowej Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. bł. Karoliny w Pilźnie. Finał konkursu 14 czerwca od 9.00 do 15.00 na Rynku w Pilźnie.

Współorganizatorem ogólnopolskiego konkursu wokalno – muzycznego jest Wydział Katechetyczny tarnowskiej kurii. Wydarzeniu również w tym roku patronuje radio RDN.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy