Bal charytatywny okazał się sukcesem[ZDJĘCIA]

23.10.2018

Jest szansa, że marzenia rodziców dzieci niepełnosprawnych spełnią się. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli.

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ‚Nadzieja” w Tuchowie chce zbudować obiekt, w którym osoby niepełnosprawne mogłyby znaleźć schronienie, gdy ich rodzice nie będą się już w stanie nimi zajmować z powodu wieku, chorób czy innych zdarzeń losowych.

Zorganizowany po raz drugi bal charytatywny był okazją do wsparcia tej inicjatywy.

– Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim obecnym na tym balu, wszystkim, którzy się zaangażowali w to dzieło, zarówno w drobnych, jak i większych sprawach – mówi Maria Tyrka, zastępca prezesa tuchowskiej Nadziei. – W balu uczestniczyło niespełna 150 osób. Mam nadzieję, że się wszyscy dobrze bawili, że wszyscy wspominają miło i sympatycznie. Bal zakończył się o godz. 4.00 nad ranem, ostatni goście odeszli z humorami, ze śpiewem, z uśmiechem na ustach – opowiada Maria Tyrka.

– Powoli zaczynamy planować na przyszły rok – mówi Anna Kańka, zaangażowana w organizację balu. – Podczas balu zrodziły się już pomysły na kolejny, trzeci bal w 2019 roku. Mnóstwo osób zgłosiło swoje zaangażowanie, nowe pomysły, nowe wizje zarówno na przygotowanie, jak i całą organizację kolejnego balu charytatywnego na rzecz budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Tuchowie.

Dokładne podsumowania balu jeszcze trwają. Podamy je wkrótce.

Posłuchaj:
Maria Tyrka
Anna Kańka
Agnieszka Drozd
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Jerzy Sieradzki
play
Słowo za Słowo (NS)- Tadeusz Królczyk
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30