Bal Charytatywny na rzecz domu dla niepełnosprawnych

16.10.2018

Można się jeszcze zapisywać na II Bal Charytatywny i wesprzeć w ten sposób budowę domu dla osób niepełnosprawnych w Tuchowie.

Jak mówi Maria Tyrka, zastępca prezesa Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych ‚Nadzieja” w Tuchowie, Stowarzyszenie chce zbudować obiekt, w którym osoby niepełnosprawne mogłyby znaleźć schronienie, gdy ich rodzice nie będą się już w stanie nimi zajmować z powodu wieku, chorób czy innych zdarzeń losowych.

– Cały dochód z balu przeznaczony zostanie na budowę domu dla naszych dzieci – dodaje Maria Tyrka. – Na balu oprócz muzyki i jedzenia będzie wspaniała atmosfera, będą przeprowadzane licytacje, bo mnóstwo darczyńców przyniosło przedmioty, które będą licytowane. Na początku balu wystąpi grupa tańca współczesnego, będzie też grupa teatralna z małym kabaretem i oczywiście wspaniali prowadzący, wspaniała muzyka – zachęca.

Wydarzeniu patronują samorządowcy, przeor ojców redemptorystów, wspierają je instytucje i zakłady pracy.

Bal odbędzie się w najbliższą sobotę w ‚Domu na Słonej Górze” w Porębie Radlnej. Koszt to 300 zł od pary. Początek o godz. 18.00. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 662 046 279 oraz na stronach internetowych Stowarzyszenia.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Joanna Mężyk, Marcin Lewandowski
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Maciej Małozięć
play
Słowo za słowo (NS) - Ludomir Handzel
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30