Będą historyczne tajemnice, dużo śmiechu, muzyki i dobrej zabawy, czyli Dni Czchowa

27.07.2019

Czchów, który dzięki częściowej rekonstrukcji zamku przeżywa ostatnio prawdziwy najazd turystów,  w sobotę i niedzielę obchodzi swoje święto.

Jak zapowiada burmistrz Czchowa,  Marek Chudob,  nie zabraknie konkursów i świetnej kuchni. Dlatego gospodarz miasteczka zachęca do udziału nie tylko mieszkańców Czchowa, ale całego regionu i turystów, którzy odpoczywają w okolicy.

O 16.00 gra terenowa z czchowskim lwem. W czasie wędrówki można będzie rozwiązywać zagadki, które doprowadzą do skarbu.

Do udziału są zaproszone grupy od dwóch do czterech osób, z których przynajmniej jedna powinna być dorosła. Następnie w programie blok dla najmłodszych z animacjami i występami tanecznymi. O godzinie 20.00 na scenie pojawi się kabaret określany mianem najpopularniejszego w polskim internecie, czyli Czwarta fala.

O 21.30 zagra zespół Andre także cieszący się ogromną sympatią internautów. Sobotnią zabawę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

W niedzielę o 15.00 spod fontanny św. Kingi wyruszy spacer po mieście i wzgórzu zamkowym. Godzinę później zaplanowano spacer detektywistyczny dla dzieci.

W programie także koncert laureatów Konkursu Piosenki „Majstersztyk” oraz spektakl teatralny dla dzieci i nie tylko pt. „Królewski syn” w wykonaniu Grupy Tymowioki.

Podczas niedzielnego wieczoru publiczność bawił będzie kabaret RAK a hity muzyczne lat 80-tych i 90-tych zagra grupa HAND’S UP.

 

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Jan Sipior
play
Słowo za słowo(NS) - Mariusz Cygnar
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN