Bilety na spektakl taniej z Kartą Nowosądeczanina

23.01.2020

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Poniedziałek ze Sztuką. Tym razem wystawiony zostanie spektakl w wykonaniu Teatru KTO pod tytułem Stroiciel grzebieni. Nowosądeczanie mogą dostać tańsze bilety z Kartą Nowosądeczanina.

Czy umieraliście już kiedyś ze śmiechu? Jeżeli nie, warto spróbować – tak o spektaklu pisze jego autor i reżyser Krzysztof Niedźwiedzki.

Czego po sztuce można się spodziewać? – Stroiciel grzebieni to spektakl teatralny z pięknym widokiem na Tatry, humorem nie tylko w czarnym kolorze, góralskim folklorem w tle, urną z prochami w roli głównej i jazdą bez trzymanki Zakopianką na trasie Murzasichle-Kraków. A wszystko w myśl zasady: dobry humor to nie są żarty! – pisze na swojej stronie Teatr Kto.

Przedstawienie będzie można zobaczyć w najbliższy poniedziałek o 17.30. Na scenie pojawią się m.in.  Elżbieta Wójcik, Jacek Buczyński, Paweł Rybak i Maciej Słota.

Bilety na spektakl są do nabycia w kasie MOK w Nowym Sączu. Cena regularna wynosi 25 złotych, cena z Kartą Nowosądeczanina 10 złotych.

O spektaklu przeczytacie też tutaj.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Diduch
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN