BWA zaprasza młodych miłośników architektury

25.09.2018

Rusza Akademia Architektury – cykl spotkań dla młodzieży, które mają uwrażliwić młodych na zagadnienia z zakresu urbanistyki, architektury i wzornictwa.

– Zajęcia zarówno dla tarnowian, jak i osób spoza miasta odbywać się będą w Biurze Wystaw Artystycznych w Tarnowie – mówi dyrektor placówki Ewa Łączyńska – Widz. – To jest oferta dla uczniów w wieku 13 lat i więcej, dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z architekturą. To są zajęcia teoretyczno – warsztatowe, podczas których można poznać historię architektury, można porysować, można dowiedzieć się czegoś o współczesnym dizajnie. Są to zajęcia bardzo rozwojowe – zachęca Ewa Łączyńska – Widz.

Akademię Architektury poprowadzi Sonia Łysek i Bartłomiej Pochopień, którzy są absolwentami Wydziałów Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej i Krakowskiej oraz praktykującymi projektantami.

Pierwsze zajęcia 2 października o 17.00 będą bezpłatne. Następne płatne w każdy wtorek od października do czerwca w BWA w Tarnowie przy ul. Słowackiego 1.

Zapisy oraz więcej informacji: edukacja@bwa.tarnow.pl.

Posłuchaj:
Ewa Łączyńska – Widz
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Przegląd prasy katolickiej - Dorota Kunc, ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Migacz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN