Festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka” – bilety do wygrania na antenie RDN

06.11.2019

Na antenie RDN wygracie bilety do kina Sokół. Tym razem rozdajemy wejściówki na każdy pokaz w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich Arka. Pierwszym filmem, który w tym roku obejrzycie na dużym ekranie jest polski dokument „Jutro czeka nas długi dzień”. Produkcja opowiada historię polskiej lekarki Heleny Pyz, która wyjechała do Indii w latach 80-tych.

Na misjach pracowała w Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych.

– Co jest też w niej takiego wyjątkowego to to, ze ona sama boryka się z własnymi problemami. W dzieciństwie przeszła chorobę Heinego-Medina i teraz ma mocne konsekwencję tej choroby. Ma 71 lat, jeździ na wózku inwalidzkim i wciąż pomaga tym wszystkim odrzuconym ludziom – opowiada Aleksandra Sebald z Kina Sokół.

Seans o godzinie 16.00 w sobotę 9 listopada. Po filmie Kino zaprasza na spotkanie z ks. Janem Wnękiem, specjalistą ds. misji.

Na antenie radia RDN możecie wygrać też bilety na niedzielny seans w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich ARKA. Wtedy wyświetlony zostanie dokument o Lourdes. Francuska produkcja została dobrze odebrana przez laicką publiczność Paryża i innych francuskich miast.

Program festiwalu: https://www.kino-sokol.pl/aktualnosci,82,820,program-iv-festiwalu-filmow-chrzescijanskich-arka-2019.html

Posłuchaj:
Aleksandra Sebald
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN