Gmina Łącko bawiła się na całego [WIDEO]

12.05.2018

Koncerty ciekawych artystów oraz inne atrakcje przyciągnęły do Łącka tłumy. Na Święto Kwitnącej Jabłoni przyjechali goście z odległych zakątków Polski, by podziwiać między innymi Violkę Marcinkiewicz i Kordiana.

Okazuje się, że nie trzeba szukać daleko, by znaleźć ciekawych wykonawców. Tacy są na Sądecczyźnie. Wschodząca gwiazda muzyki rockowej, kryniczanka Violka Marcinkiewicz rozkręciła publikę, a do czerwoności rozgrzał ja Kordian. Wokalista zaśpiewał między innymi swój przebój „Dziewczyna z gór”. – Skoro tak wielka gwiazda przyjeżdża do Łącka, musiałyśmy przyjść to zobaczyć – powiedziała nam jedna z uczestniczek imprezy.

Do Łącka zjechali nie tylko mieszkańcy regionu, ale też dalszych zakątków. – Jesteśmy z Olsztyna, przyjechaliśmy do rodziny. Gminie Łącko należą się gratulacje za organizację takiej imprezy.

Pierwszego dnia imprezy były też zawody sportowe i coroczna konferencja sadownicza. Była okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń w dziedzinie tak istotnej dla gminy Łącko – wszak słynie ona z jabłek i innych owoców.

Dobra zabawa była też w niedzielę, kiedy to wystąpił zespół Kombi oraz Sound’N Grace. Radio RDN Nowy Sącz patronowało imprezie.

 

Dwudniowe świętowanie w Łącku [PROGRAM]

 

 

Posłuchaj:
Relacja
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Tomasz Bełzowski
play
Słowo za Słowo (NS)- Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN