Jan Kiepura zawita do Tarnowa

24.09.2019

Już 6 października na deskach tarnowskiego teatru rozbrzmiewać będą utwory tego znanego artysty. Będą to piosenki nie tylko solowe, ale także te wykonywane w duecie z Marta Eggerth.

Będzie to 25. już koncert charytatywny koncert na rzecz budowy hospicjum Via Spei – mówi Anna Czech, prezes Fundacji Kromka Chleba.

– Myślę, że ten koncert przysłuży się temu, że zdobędziemy jeszcze więcej przyjaciół i dzięki temu szybciej zbudujemy hospicjum. Ponadto atmosfera wokół tego miejsca będzie się jeszcze bardziej ubogacała, a o to przecież chodzi. Żebyśmy tym wszyscy żyli, bo warto pomagać wszystkim, a szczególnie tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Będzie to wyjątkowy wieczór dla każdego melomana – mówi Łukasz Gaj, dyrektor Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

– Za całość odpowiada znany krakowski reżyser – Łukasz Lech. On będzie prowadził ten koncert. Jakub Oczkowski w roli Jana Kiepury, Anna Lasota w roli Marty Eggerth. Są to soliści znani i uznani. Koncert wypełnią piosenki Jana Kiepury, ale też te z okresu lat dwudziestych, trzydziestych.

Przypominamy, koncert „Połączył nas Kiepura” już 6 października o 18 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Szczegóły odnośnie samego wydarzenia, oraz biletów w postaci darowizny na budowę hospicjum dostępne są na stronie kromkachleba.pl

Budowa hospicjum Via Spei ma skończyć się jeszcze tego roku.

Posłuchaj:
Anna Czech
Łukasz Gaj
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN