Majka Jeżowska zagra w czwartek dla dzieci

04.02.2020

To będzie XX jubileuszowa impreza. W najbliższy czwartek w Nowym Sączu odbędzie się integracyjny bal karnawałowy dla dzieci – Radość Wasza – Radość nasza.

Podczas zabawy dzieci zdrowe integrują się z niepełnosprawnymi. Z roku na rok zainteresowanie udziałem w imprezie jest coraz większe – przyznaje Artur Czernecki – prezes Stowarzyszenia Beskidzkie więzi, organizator imprezy.

Jak co roku tych dzieci przybywa bardzo dużo, ale to jest z ich woli i chęci rodziców i opiekunów. Oni od już praktycznie od grudnia dzwonią do mnie, żeby spytać kiedy będzie organizowany, bo chcą zapisać dzieci na zimowiska, ale nie chcą, żeby kolidowało to z naszą imprezą. Widać, że impreza na stałe wpisała się na stałe w kalendarz coroczny dla tych dzieci. Na pierwsze bale przychodziło około 300 dzieci, a teraz przychodzi około 1000, wiec jak widać rozrosło się to dość dużo – wyjaśnia.

W tym roku podczas balu wystąpi Majka Jeżowska z zespołem estradowym Orkiestry reprezentacyjnej straży granicznej w Nowym Sączu. Będzie wybór króla i królowej balu, a także wiele zabaw i konkursów. Impreza w najbliższy czwartek od godz. 10 do 13.

Posłuchaj:
Artur Czernecki
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN