Motocykliści zamykają sezon

27.09.2019

Na spotkanie w piknikowej atmosferze zapraszają w najbliższą niedzielę do Jadownik, na wzgórze Bocheniec, gdzie przygotowali moc atrakcji.

 

Prócz integracyjnego i rozrywkowego charakteru spotkania istotny jest także cel charytatywny – mówi członek Klubu Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” Wojciech Podleś

– Z reguły zawsze staramy się pomagać osobom z naszego lokalnego środowiska. Jak gdyby lokalne środowisko stara się tez wspierać osoby z naszego terenu, które bez tej pomocy nie są w stanie funkcjonować.

Tym razem zebrane środki pomogą w leczeniu wzroku Weroniki z Jadownik, która od urodzenia zmaga się z wieloma rodzajami niepełnosprawności.

Spotkanie zainauguruje o 11:00 msza św. odprawiona w kościółku św. Anny, połączona z błogosławieństwem kierowców i pojazdów. Następnie w programie przejazd przez okoliczne miejscowości i powrót na Bocheniec, gdzie od 14:00 rozpoczną się występy zespołów muzycznych. Będą także stanowiska gastronomiczne, nie zabraknie loterii fantowej, z nagrodami w postaci skutera czy dużego telewizora.

Zaplanowano kolejną edycję akcji krwiodawstwa. W czasie ostatniego otwarcia sezonu 23 dawców oddało w sumie ponad 10 litrów tego drogocennego daru życia.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN