Muzealna Noc Świętojańska na Zamku w Dębnie

06.06.2019

Wielkimi krokami zbliża się lato i najkrótsze, a zarazem najcieplejsze noce! W tym roku poszukiwania kwiatu paproci rozpoczną się w niedzielę, 16 czerwca od godziny 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W tym roku program muzealnej nocy będzie obfitował w moc atrakcji kulturalnych przygotowanych przez lokalnych twórców. Spotkanie rozpocznie się spektaklem „Katarynka” w wykonaniu Grupy STONOGA
z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzesku wg scenariusza i reżyserii Agaty Podłęckiej. Następnie odbędzie się wspólne „Śpiewopoezjowanie” pt: „Kuźnia” w wykonaniu Agaty Podłęckiej, Franciszka Podłęckiego i gości: Hanny Gorczycy i Emilii Gliździńskiej.

Całość zakończy koncert muzyczny wokalistów i zespołu muzycznego w składzie: fortepian, kwartet smyczkowy oraz flet – projekt muzyczny Dębińskiego Centrum Kultury pod kierownictwem Artura Potępy.
W repertuarze znajdą się utwory znanych i cenionych artystów polskiej estrady, a także dzieła orkiestrowe
w kameralnych opracowaniach.

Na zamkowym Dziedzińcu zaprosimy do wzięcia udziału w nauce wicia wianków. Zajęcia poprowadzi Kwiaciarnia BAZZAR z Brzeska. Całość zwieńczy konkurs na najpiękniejszy wianek.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN