Nauczyciele wystąpili dla uczniów

19.12.2017

Nauczyciele z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnowie-Mościcach wystąpili dla swoich uczniów. Wcielili się oni w role z bajek i wystąpili w spektaklu, podczas którego zbierano datki dla potrzebujących.

Pieniądze, które udało się zebrać zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej szkoły – mówi dyrektor Aneta Święch. – Charytatywne przedstawienie świąteczne, w którym grają nauczyciele to już ponad dziesięcioletnia tradycja. Bardzo się cieszymy, że możemy w taki sposób naszych uczniów wspomóc. Ja akurat gram rolę Kopciuszka, ale to jest przedstawienie w scenerii świątecznej – dodaje dyrektorka.

Scenariusz przedstawienia napisali uczniowie, którzy uważają to wydarzenie za świetną inicjatywę. – Jest to super inicjatywa, pokazuje, że nauczyciele też umieją się bawić. Dają nam tym dużo radości. – To bardzo dobrze wpływa na relacje między uczniem a nauczycielem. – Jest to na pewno coś niezwykłego, bo możemy zobaczyć nauczycieli w niecodziennych sytuacjach – mówią uczniowie.

Ponadto w Zespole Szkół nr 1 na święta stanęła choinka dla Jana Pawła II, patrona szkoły. Uczniowie zawiesili na niej ręcznie robione ozdoby w kolorach Tarnowa – niebieskich i żółtych.

Posłuchaj:
Aneta Święch
Uczniowie
Agnieszka Kozioł
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Zbigniew Pietruszka
play
Słowo za słowo (M) - Zbigniew Mączka
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (NS) - Bożena Hudzik
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30