Odliczamy dni do koncertu RDN Nowy Sącz

17.07.2018

W tym roku mija 7 lat odkąd nadajemy w eterze na Sądecczyźnie, ziemi limanowskiej i gorlickiej. Z tej okazji chcemy świętować razem ze słuchaczami. Specjalnie dla Was w sobotni wieczór zagrają: By Million Wires, Rock and Fire, Dorota Osińska, gwiazdą wieczoru będzie Maryla Rodowicz.

Pomyśleliśmy też o najmłodszych mieszkańcach regionu.

– Przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek, dmuchane sumo, trampolina, popcorn, wata cukrowa, bańki mydlane. Wszystkie atrakcje są darmowe, wystarczy przyjść o godz. 16.00 na płytę sądeckiego rynku – zachęcała Sylwia Bobrowska, specjalistka do spraw reklamy w radiu RDN Nowy Sącz.

W czasie koncertu chcemy też pomóc 12-letniemu Norbertowi z Mochnaczki Niżnej. Chłopiec po raz kolejny staje do dramatycznej walki z trudnym przeciwnikiem. Od lat zmaga się z nowotworem.

– Po sześciu latach choroba zrobiła nawrót. Norbert potrzebuj na leczenie prawie 2 mln zł. jest to ogromna kwota, dla wielu osób wręcz nieosiągalna, ale jestem pewna, że razem damy radę zebrać choć część pieniędzy – dodaje Sylwia Bobrowska.

Te są potrzebne na immunoterapię, która nie jest w Polsce refundowana. Więcej przeczytacie tutaj:

Chłopiec z Mochnaczki Niżnej walczy z nowotworem

Koncert urodzinowy radia RDN Nowy Sącz już w sobotę (21.07) na sądeckim rynku. Startujemy o godz. 16.00.

Posłuchaj:
Sylwia Bobrowska
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN