Propozycje kulturalne – 20.12.2017

20.12.2017

Już jutro tarnowski zespół MONK wystąpi w Bombay Music w Tarnowie. MONK rozpocznie koncert o godzinie 20.00. Wstęp wolny.

Trwa konkurs Tarnów pełen blasku. To już piąta edycja. – Jeżeli państwo dekorują swoje balkony, ogródki, posesje, ale również przedszkola, szkoły czy też biura wystarczy na stronie tarnow.pl pobrać formularz zgłoszeniowy i odesłać go elektroniczne lub dostarczyć do Wydziału Komunikacji Społecznej – Rynek 7, pokój nr 11 – podkreśla dyrektor tarnowskiego Wydziału Komunikacji Społecznej Maria Zawada-Bilik. Pula nagród wynosi 11 tysięcy złotych. Konkurs podzielony jest na kilka kategorii. Zwycięzcy w kategoriach przystrajania balkonów, ogrodów, biur i restauracji otrzymają komplety ledowych światełek lub świecące świąteczne postacie. Są też kategorie, w których można wygrać nagrody finansowe. Konkurs Tarnów pełen blasku potrwa do 15 stycznia.

A jeszcze tylko do dziś można zgłaszać prace na konkurs ekologicznych ozdób świątecznych. Centrum Handlowe MAX w Tarnowie czeka na bombki, stroiki czy bałwanki wykonane z butelek, kartonów i innych odpadów. Autorzy najlepszych prac mogą liczyć na nagrody, to między innymi tablet, smartwatche, słodkości czy bony do sklepu z zabawkami. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Prace można składać jeszcze dziś w administracji Centrum Handlowego Max w Tarnowie.

Posłuchaj:
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Mariusz Szewczyk, Maciej Małozięć
play
Słowo za słowo (M) - Grzegorz Kozioł
play
Słowo za Słowo (NS)- Antoni Koszyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN