Propozycje kulturalne – 24.10.2018

24.10.2018

Koncert religijno-patriotyczny ‚W hołdzie Ojcu Św. Janowi Pawłowi II’ odbędzie się w piątek, 26 października w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku. Wystąpi Chór Sanktuaryjny ze Szczepanowa i Orkiestra Dęta z Okulic.

Koncert rozpocznie się o 18.00 w Sali audytoryjnej Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku. Bezpłatne bilety są do odbioru w Dziale Dorosłych.

To wydarzenie zakończy cykl imprez organizowanych w ramach Miesiąca Papieskiego w brzeskiej bibliotece. Koncertowi papieskiemu patronuje radio RDN Małopolska.

 

Orkiestra Dęta przy OSP w Szczucinie oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczucinie zapraszają na Koncert Patriotyczny, który odbędzie się 28 października o godzinie 16.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie.

 

Zbliża się Ogólnopolski Festiwal ‚Miłosierdzie Boże Wyśpiewać Chcę”. Zapisy trwają do końca października.

– Już po raz siódmy, Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie organizuje to wydarzenie, w którym mogą wziąć udział soliści, zespoły, schole i chóry – mówi proboszcz ks. Czesław Haus.

Festiwal odbędzie się od 7 do 9 listopada w kościele Miłosierdzia Bożego. Obok przesłuchań uczestników będą też koncerty.

Regulamin i zapisy na www.festiwaltarnow.pl

 

Wernisaż wystawy malarstwa tarnowianki Anny Domin odbędzie się w sobotę, 27 października w Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie przy ul. Krzyskiej 116. Wystawa zatytułowana ‚Akwarela” będzie prezentowana w ramach realizowanego cyklu – ‚Pasje naszych czytelników”. Anna Domin jest zafascynowana techniką malowania akwarelami.
Wernisaż w sobotę o 13.30, a wystawa będzie czynna do końca listopada. Wstęp jest wolny.

rdn_f TV
play
Rozgryźć Kościół - ks. Paweł Broński
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za słowo(NS)-Łukasz Bałajewicz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN