Ruszyły zapisy na ferie zimowe

03.01.2019

Już dzisiaj (03.01,) od samego rana rodzice ustawiają się w kolejce w Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Ruszyły zapisy na ferie zimowe.

Jak co roku dostępne są dwa turnusy od poniedziałku do piątku przez dwa tygodnie. Dziś zapisywane są dzieci, które uczęszczają na co dzień do Pałacu. Reszta, jeżeli zostanie wciąż miejsce, może zapisać się w piątek.

Prócz typowych zajęć, jak artystyczne, wokalne, modelarskie czy sportowe, znalazło się dla dzieci kilka nowości. Mówi Jerzy Kosiba, dyrektor Pałacu Młodzieży w Tarnowie.

W tym roku mamy wycieczkę do Krakowa do History Land. Oprócz tego, nowością będzie wstęp do robotyki. Każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w tej dziedzinie – mamy sprzęt do tego. Będą się uczyć programować roboty.

W Pałacu Młodzieży na ferie może zapisać się setka dzieci. Natomiast miasto przygotowało nieco inną formę wypoczynkową. Przez dwa tygodnie ferii w Tarnowie będzie można uczestniczyć za darmo w różnych aktywnościach. Nie ma na nie zapisów.

Proponujemy m.in. wstęp na lodowisko i baseny za 1 zł. Proponujemy zajęcia ze sztuk walki, turnieje sportowe, tenis stołowy, turnieje szachowe, karting, wycieczki sportowe, a także imprezy dla całych rodzin – mówi Daniela Motak, rzecznik Urzędu Miasta Tarnowa.

Jedynie na narty i karting trzeba się zapisać. Szczegóły na stronie miasta Tarnowa – w zakładce turystyka i sport. Miasto na organizację zajęć wydało 105 tysięcy zł.

Posłuchaj:
Daniela Motak
Jerzy Kosiba
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Artur Mularz
play
Słowo za słowo (M) - Jarosław Kolendo
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Fyda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN