Sądeczanie nagrywali teledysk z kapelą Ciupaga [ZDJĘCIA]

03.03.2018

Blisko setka sądeczan wystąpi w nowym teledysku kapeli Ciupaga. Sceny z ich udziałem zostały już nakręcone na sądeckim dworcu kolejowym. W klipie będzie można też zobaczyć Andrzeja Grabowskiego.

Na razie zespół nie wiele zdradza na temat tego jak będzie wyglądać fabuła. Aktora kojarzonego głównie z rolą Ferdynanda Kiepskiego, najprawdopodobniej oraz kolejny zobaczymy w roli komediowej.

Andrzej Grabowski wcielił się w rolę, która idealnie pasuje do scenariusza który został stworzony – wyjaśnia jedne z członków kapeli Piotr Krzywdziński. – Głównym wątkiem fabuły teledysku będzie podróż na koncert. Chcemy dostać się do wyznaczonego miejsca a po drodze przeżywamy różne perypetie.

Andrzej Grabowski swoją scenę zagrał w czwartek (1.03).  Teledysk został nagrany do nowego utworu Zguba.

Premiera teledysku odbędzie się za miesiąc. Klip będzie można zobaczyć nie tylko w telewizji czy Internecie ale też podczas specjalnego pokazu w Nowym Sączu. Data i miejsce będzie jeszcze doprecyzowane przez Kapelę Ciupaga.

Zobaczcie też poprzedni teledysk kapeli. W klipie wystąpiła Agnieszka Kaczorowska – aktorka i prezenterka telewizyjna, ale także tancerka klasy S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku.

Posłuchaj:
Relacja
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Diduch
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN