Skowroneczek jednak się odbędzie – jutro (17.09) ruszają przesłuchania

16.09.2020

Miało być online ostatecznie uda się zorganizować festiwal na żywo. Tak o corocznej imprezie promującej muzykę dziecięca Skowroneczek – mówi wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka. W Nowym Sączu o wygraną w kultowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej tym razem walczyć będzie 50 młodych artystów. Przesłuchania odbędą się za zamkniętymi drzwiami, ale obejrzycie je w Internecie. Każdy będzie mógł posłuchać laureatów w trakcie niedzielnego koncertu na rynku.

– Bardzo się cieszymy, że ten koncert będzie takim pewnym od wielu, wielu tygodni wydarzeniem, na który będzie można po prostu przyjść i posłuchać, chociaż musimy od razu podkreślić – organizacja koncertu musi oczywiście odbywać się w zgodzie z wciąż obowiązującymi przepisami związanymi ze stanem epidemii. To, że jesteśmy w strefie zielonej powoduje, że oczywiście możemy organizować imprezy, ale cały czas musimy trzymać się przepisów.

W trakcie niedzielnego koncertu finałowego obowiązywać będą wejściówki. Tylko z nimi można będzie zająć miejsca na widowni przed sceną na sądeckim rynku.

Posłuchaj:
Magdalena Majka
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS) - Michał Diduch
play
Rozmowa dnia NS - Renata Czerwicka RTCK
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN