Szeroka oferta Targów Zajęć Pozaszkolnych [ZDJĘCIA]

08.09.2019

Akademie artystyczne, szkółki sportowe, akademie językowe, szkoły tańca i wiele innych. W Galerii Tarnovia odbyły  się dwudniowe Targi Zajęć Pozaszkolnych. Oferta kilkudziesięciu wystawców cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających galerię.  

Na początku roku szkolnego wielu rodziców wybiera zajęcia pozaszkolne dla swoich pociech. Podczas zakupów była okazja, aby bliżej poznać ofertę.

– Prowadzimy kursy językowe dla przedszkolaków, dla dzieci i młodzieży szkolnej, również dla dorosłych. – Można skorzystać z warsztatów krawieckich, tutaj są dwie grupy. – Szyję worko-plecak.  – Dzieci można przyprowadzić i później swoje umiejętności mogą pokazać. – Podoba mi się tutaj.  – Prezentujemy zajęcia z obszaru e-sportu, który koncentrują się nie na samym graniu, ale na tym, co z tym związane, komentatorstwie, treningu, zajęcia z szeroko rozumianej branży IT – powiedzieli RDN uczestnicy targów.

Udział w zajęciach był bezpłatny. Odwiedzający galerię w piątek i sobotę mogli także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Posłuchaj:
Uczestnicy targów
Małgorzata Miczek-Zabawa
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Sławomir Bator
play
Słowo za słowo (M) - Anna Pieczarka
play
Słowo za Słowo (NS)- Ludomir Handzel
play
Słowo za słowo (NS)-Luiza Piątkiewicz
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN