Tarnów: S.M.Rock wystapi z coverami najpopularniejszych przebojów

24.11.2015

Covery najnowszych przebojów muzyki rockowej i popowej bedzie mozna uslyszec jeszcze w tym tygodniu w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Na scenie wspólnie wystapia uczniowie i nauczyciele Szkoly Muzyków Rockowych S.M.Rock.

Szkola Muzyków Rockowych S.M.Rock dziala w  Tarnowskim Centrum Kultury od przeszlo dwudziestu dwóch lat. Koncert to okazja dla uczniów na sprawdzenie nabytej wiedzy i umiejetnosci w praktyce. Niektórych czeka zyciowy debiut na prawdziwej scenie. Szkola Muzyków Rockowych to okazja do rozwiniecia skrzydel w kierunku muzycznym. Przykladem moze byc jeden z nauczycieli – Piotr ‚Quentin’ Wojtanowski, który kiedys zaczynal w S.M.Rock. Obecnie gra u boku Renaty Przemyk, kiedys wystepowal tez z Szymonem Wydra – mówi Sebastian Szafarz z TCK.

Podczas koncertu uslyszymy covery najnowszych przebojów muzyki rockowej i  popowej. Tradycyjnie w finale koncertu na scenie pojawia sie profesjonalisci – nauczyciele S.M.Rock, którzy równiez, w oparciu o covery, dadza próbke swoich mozliwosci. Repertuar wybieraja uczniowie w porozumieniu z nauczycielami. W tym roku bedzie mocno popowo,bedzie kilka ballad, ale oczywiscie nie zabraknie utworów rockowych – dodaje Sebastian szafarz. Koncert w piatek – 27 listopada o godzinie 19.00. Bilety do nabycia w TCK. Po koncercie prowadzone beda zapisy do S.M.Rock. Sa jeszcze wolne miejsca na gitare basowa i fortepian.

Posluchaj Sebastiana Szafarza:

Wydawca
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Ines Szczepańska
play
Słowo za słowo - Dawid Chrobak
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN