Tarnów: Wejsciówki na koncert zespolu Kwadrofonik

27.10.2015

Mozna odbierac zaproszenia na koncert zwiazany z tarnowskimi obchodami 97. rocznicy Odzyskania Niepodleglosci. Z klimatycznym repertuarem wystapi zespól Kwadrofonik.

To jedyny taki kwartet w Polsce zlozony z dwóch duetów – fortepianowego i perkusyjnego. Zespól tworza Magdalena Kordylasinska i Milosz Pekala (Hob-Beats Duo) oraz Emilia Sitarz i Bartlomiej Wasik (Lutoslawski Piano Duo). Grupa jest doceniana przede wszystkim za wytyczanie nowych torów w muzyce folkowej. Kwadrofonik zostal wyrózniony miedzy innymi podczas Konkursu Europejskiej Unii Radiowej „Svetozar Stracina” w Bratyslawie. Debiutancka plyta zespolu „Folklove” z 2008 roku otrzymala nagrode krytyków za najlepsza plyte folkowa – Folkowy Fonogram Roku.

Koncert odbedzie sie 10 listopada w ramach uroczystosci 97. rocznicy Odzyskania Niepodleglosci. W programie takze koncert muzyki klasycznej w Bazylice Katedralnej, Piknik Niepodleglosciowy, Listopadowa Noc Filmowa, wystawa „Historia – Wolnosc – Niepodleglosc” i wspólne spiewanie piesni patriotycznych. Na koncert Kwadrofonik obowiazuja zaproszenia i darmowe wejsciówki do odbioru w Wydziale Kultury Urzedu Miasta Tarnowa.

plakat-ogolny-niepodl

Wydawca
Tagi:
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Jarosław Kolendo
play
Słowo za słowo - Grzegorz Kozioł
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN