Trwają zapisy na 5. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej

16.07.2019

Żeby wziąć udział w przesłuchaniach, trzeba wcześniej nagrać dwa filmiki z dwoma piosenkami zaśpiewanymi po polsku i przesłać je do organizatorów.

Liczą się dobry głos, umiejętności teatralne, ale przede wszystkim chęci – podkreśla Iwona Kapa, prezes zarządu Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych. Jak dodaje, wiek nie ma tu znaczenia.

– Najwięcej zgłasza się młodych ludzi, nastolatków i osoby po dwudziestce, ale jest też sporo młodszych osób. Zdarzały się zgłoszenia od szóstego roku życia do siedemdziesięciu czterech lat. Śpiewały też dzieci od dziewiątego roku życia, nagrody i wyróżnienia zdobywały także osoby po siedemdziesiątce.

5. Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej w Tarnowie rozstrzygnie się końcem sierpnia.

– Kolejny etap rozpocznie się 30 i 31 sierpnia. Będzie się odbywał w Tarnowskim Centrum Kultury. Tam będą najpierw warsztaty, a 31 sierpnia odbędą się przesłuchania przez naszych jurorów, którzy przez kilka godzin będą słuchali i wybierali te najciekawsze propozycje.

Rekrutacja uczestników potrwa do połowy sierpnia. Piosenkę mogą nagrać soliści, ale też duety. Pod uwagę nie będą za to brane zespoły. Na czele jury zasiądzie Kacper Kuszewski.

W konkursie nie mogą wziąć udziału osoby, które mają wykształcenie muzyczne.

Regulamin i szczegóły znajdziecie na stronie www.facebook.pl/oppatarnow/

Posłuchaj:
Iwona Kapa
Jolanta Moździerz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wiesław Krajewski
play
Słowo za Słowo (NS)- Jan Serwin
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30