Weekend za pół ceny już ruszył. Sprawdź atrakcje w regionie

15.03.2019

Muzea, skanseny, miejsca rozrywki, hotele i restauracje, w ten weekend obniżają ceny. W całym kraju trwa akcja Polska Zobacz Więcej. Niektóre miejsca można zobaczyć nawet za darmo.

Pionierem w zgłoszonych ofertach jest Krynica-Zdrój, gdzie królują oferty hotelarskie. Takie możecie znaleźć też w Muszynie, Limanowej i w Szczawnicy. Na Sądecczyźnie w ten weekend taniej możecie też pojeździć na nartach. Na liście tanich miejsc do odwiedzenia znalazły się też instytucje kulturalne. W Nowym Sączu do tego grona można zaliczyć Miasteczko Galicyjskie, gdzie przez całą sobotę ekspozycje możecie zwiedzać za darmo, a w niedziele po ulgowych cenach.

Za pół ceny możecie wybrać się w rejonie gorlickim do skansenu i Kasztelu w Szymbarku. Tak samo będzie w przypadku Dworu Karwacjanów w Gorlicach, Zagrody Maziarskiej w Łosiu czy cerkwi w Bartnem. W obiektach podległych gorlickiemu muzeum możecie zacząć zwiedzanie już w piątek (15.03).

W swoje okolice zaprasza też gmina Ochotnica Dolna. To już coś dla miłośników chodzenia po górach. Cztery wieże widokowe na szczytach Lubania i Gorca, Magurek i Koziarza przez cały rok dostępne są za darmo, to tym bardziej promuje się to miejsce przez akcję Ministerstwa Sportu i Turystyki. Wieże swoją architekturą nawiązują do drewnianych kościołów gotyckich w regionie, a gdy się na nie wejdzie ,można zobaczyć przepiękną panoramę.

Całą listę miejsc znajdziecie na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy