Wystawa malarstwa i fotografii w Marina Art Gallery

28.05.2019

Nagradzana artystka z Opola przyjedzie na Sądecczyznę. W Gródku nad Dunajcem będzie można podziwiać prace Anny Tokarskiej. Już od czwartku 30 maja ruszy wystawa fotografii i malarstwa absolwentki wrocławskiej ASP. Twórczości Anny Tokarskiej będzie można tu podziwiać tylko przez nieco ponad dwa tygodnie  – do 16 czerwca. RDN Nowy Sącz patronuje wydarzeniu. 

 

Anna Tokarska (ur.1982, Opole) z wyróżnieniem ukończyła Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu na Wydziale Fotografia i Multimedia. Otrzymała nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach fotograficznych, w tym m.in. IPA International Photography Awards, Natural Density Awards, PX3 Prix de la Photographie Paris i Monochrome Photography Awards. Jej twórczość prezentowała była na wystawach w Polsce i za granicą. O jej pracach fotograficznych pisano m.in. w The Times UK, La Repubblica Italia, CNN Turkey, People’s Daily China,, Sky Arte, Bento via Der Spigel, IndiaOnline, Metro Korea, Daily Mail UK, The Telegraf Ukraine, National Geographic Thailand i innych.

Wcześniej, przez ponad dekadę jako modelka pracowała dla największych domów mody i czasopism na świecie: m.in. Valentino, Versace, Christian Dior, Vogue, Yves Sint Laurent, Chopard, D&G, Giorgio Armani, Roverto Cavalli, Vanity Fair i wielu innych.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy