Zwycięskie duety w radiu RDN :)

10.10.2018

Piosenki w wykonaniu młodych wokalistek usłyszeli słuchacze radia RDN. Zdaniem Ewy Świerczek dyrektor Centrum Kultury w Gnojniku możliwość zaprezentowania zwycięskiej piosenki to największa nagroda w konkursie „Muzyką wyrazić miłość”.

Idea to przede wszystkim promowanie rodzinnych wartości i talentów. Zwycięzcy jadą do profesjonalnego studia nagrań ale najfajniejszą nagrodą jest goszczenie na antenie radia RDN, gdzie mogą posłuchać swoich piosenek – dodaje dyrektorka Centrum Kultury w Gnojniku.

Zwycięski duet to Aleksandra Klecka i kuzynka Wiktoria Cebula z utworem „Error” z repertuaru Natalii Nykiel. – Mamy 9 lat i śpiewamy od 6 roku życia. Na początku nagrywałyśmy osobno, teraz razem. Ćwiczyłyśmy kilka dni i spotykałyśmy się w domu, gdzie śpiewałyśmy razem – mówią dziewczynki.

Drugi nagrodzony duet to siostry Justyna i Karolina Migacz z piosenką ‚Nie bój się” z bajki „Zwierzogród”. – Lubimy śpiewać, to dla nas przyjemność i przygoda. Śpiewamy dużo w domu różne piosenki.

Zwycięskie duety mogły opowiedzieć o swojej pasji w programie radia RDN „Chwytaj życie”. Nagrodzone piosenki zabrzmiały na antenie naszej stacji.

Posłuchaj:
Ewa Świerczek
Aleksandra Klecka i Wiktoria Cebula
Justyna i Karolina Migacz
Ewa Biedroń
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Robert Wardzała
play
Słowo za Słowo (NS)- Ludomir Handzel
play
Słowo za słowo (M, NS) - Grzegorz Lenartowicz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN