28-letnia Karolina z Tarnowa potrzebuje pomocy w leczeniu

15.04.2020

Kolejne chemioterapie nie przynoszą poprawy. Są potrzebne pieniądze na nierefundowane leczenie w klinice pod Wrocławiem.

Kobieta cierpi na nowotwór złośliwy o nieznanym punkcie wyjścia, bez możliwości wykonania operacji. Chorobę zdiagnozowano 8 miesięcy temu.

Mimo intensywnego leczenia wyniki badań są z miesiąca na miesiąc coraz gorsze, a bolesna i męcząca chemioterapia nie przynosi rezultatów – mówi o swojej sytuacji Karolina Bojarska.

– Po kontrolnym tomografie – po pierwszej chemioterapii – okazało się, że mam nowe przerzuty i leczenie nie przeniosło żadnego skutku. Później rozpoczęłam nową chemioterapię, która też okazała się nieskuteczna. Teraz jestem w trakcie kolejnej. Poddaję się też dodatkowej terapii, która nie jest refundowana. Ta dodatkowa terapia ma wspomóc mój organizm do walki, ma go wzmocnić, zregenerować układ odpornościowy pobudzić do działania. Miesięczny koszt leczenia to około 16 tysięcy zł.

Karolinie z Tarnowa można pomóc, przekazując 1% swojego podatku.

Ci, którzy już rozliczyli swoje PIT-y, a chcieliby wspomóc Karolinę darowizną, mogą przekazać dowolną kwotę na subkonto.

 

Nr KRS Fundacji:
0000428288, cel szczegółowy: KAROLINA BOJARSKA.

Nr subkonta: 25 1050 1575 1000 0090 9712 1306 tytułem KAROLINA BOJARSKA.

Odbiorca przelewu to „Fundacja – Pomóż Walczyć o Życie”.

Posłuchaj:
Karolina Bojarska
Jadwiga Koziol
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Bartosz Brzyski
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN