Kwarantanna w brzeskim szpitalu

29.03.2020

Część brzeskiego szpitala została objęta kwarantanną po tym, jak potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-COV-2 u pacjentów oraz personelu medycznego.

Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu:

KOMUNIKAT DYREKTORA W ZWIĄZKU Z ZAKAŻENIAMI WIRUSEM SARS-COV-2 WŚRÓD PACJENTÓW I PERSONELU SZPITALA

Informuję, że w związku z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 u pacjentów oraz personelu medycznego, w uzgodnieniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym, w dniu dzisiejszym tj. 29.03.2020r. zawieszona zostaje działalność Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz działalność Bloku Operacyjnego. W dniu 27.03.2020 zawieszona została działalność Oddziału Chirurgii Ogólnej. Personel pracujący w tych jednostkach decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego objęty został kwarantanną.

Zawieszenie działalności związane jest z zaprzestaniem przyjęć do Oddziału Intensywnej Terapii, Oddziału Chirurgii Ogólnej oraz z przyjęciami do szpitala innych pacjentów, jeżeli przewidywane jest u nich wykonywanie zabiegów operacyjnych.

Przywrócenie działalności w/w jednostek w chwili obecnej przewidywane jest za 7 do 14 dni. Pacjenci zgłaszający się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, wymagający zabiegu operacyjnego lub hospitalizacji w/w oddziałach będą kierowani do pobliskich szpitali.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Stanisław Sorys
play
Słowo za słowo (M) - Józefa Szczurek-Żelazko
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN