Alicja Grzesik chce się dostać się do rady powiatu nowosądeckiego i zająć gminą Podegrodzie

12.10.2018

Popiera PiS, ale nie jest jej członkiem. – Nie mogę sobie pozwolić na dyscyplinę partyjną – wyjaśniała w porannym programie radia RDN Nowy Sącz Alicja Grzesik, kandydatka do rady powiatu nowosądeckiego z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Jak podkreśliła, startuje w wyborach, ponieważ chce dbać o oświatę i drogi w gminie Podegrodzie. – Przynależność partyjna nie jest w tym przypadku koniecznością – mówiła Alicja Grzesik.

Uważam, że to bardzo niebezpiecznym jest należeć do jakiejkolwiek partii, choć bardzo utożsamiam się z programem Prawa i Sprawiedliwości. Niebezpieczny jest moment, gdy trzeba wykazać się dyscypliną partyjną, a ta dyscyplina niejednokrotnie może doprowadzić do łamania sumień. Ja nie mogę sobie na to pozwolić – zaznaczyła kandydatka.

Alicja Grzesik, która jest dyrektorem Gminnego Żłobka w Podegrodziu i nauczycielem, podkreśliła też, że startuje w wyborach, by gmina Podegrodzie lepiej współpracowała z powiatem nowosądeckim. Przytoczyła słowa starosty Marka Pławiaka, który mówił, że kooperacja właśnie z tą gminą układa się najgorzej.

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy