Burmistrz miał zmierzyć się z kontrkandydatem – słuchajcie debaty RDN Nowy Sącz

10.10.2018

Przed nami trzecia odsłona multimedialnych debat samorządowych radia RDN Nowy Sącz, Naszej Telewizji Sądeckiej i Gazety Krakowskiej. O 15.30 w Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu, spotkamy się z kandydatem na fotel burmistrza Limanowej.

Dyskutować mieli burmistrz Władysław Bieda i jego kontrkandydat z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Prusak. Niestety ten drugi, w środę (10.10) poinformował nas, że jednak nie weźmie udziału w debacie.

Analogiczna sytuacja była we wtorek, gdy na pytania odpowiadał jedynie burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Jego kontrkandydat Robert Rams (PiS) również odmówił udziału.

Mimo wszystko dzisiejsza debata odbędzie się. – Zajmiemy się tematami ważnymi dla mieszkańców Limanowej. Będziemy pytać o wizję rozwoju miasta, plan działania – tłumaczy Aneta Buczek, dyrektor promocji i reklamy radia RDN Nowy Sącz.

Debatę usłyszycie na żywo na 101.2, 88.3 i 105.1 FM oraz na www.rdn.pl. Słuchajcie nas od 15.30.

Natomiast w czwartek (11.10) będziemy rozmawiać z kandydatami z Krynicy-Zdroju, a w piątek z gminy Chełmiec. Debata przed wyborami na prezydenta Nowego Sącza zaplanowana jest na poniedziałek (15.10).

Kandydat PiS-u nie chce rozmawiać o Starym Sączu? Tylko burmistrz przybył na debatę [WIDEO]

ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy