Centrum Zdrowia Seniora wystartowało w Wierzchosławicach

05.10.2018

Bezpłatna rehabilitacja, konsultacje z lekarzami specjalistami, a na miejscu posiłek i wypożyczalnia sprzętów rehabilitacyjnych, medycznych czy ortopedycznych.

Jak informuje Marek Kołdras z Centrum Zdrowia Tuchów, do Centrum Senioralnego zgłaszać się mogą przede wszystkim osoby w wieku 65+ z powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego oraz samego Tarnowa.

– Nie muszą to być pacjenci hospitalizowani w ciągu ostatniego roku, mogą to być też osoby zagrożone hospitalizacją. Podopieczni, oprócz całej gamy różnych świadczeń lekarzy specjalistów na czele z lekarzem geriatrą oraz wielu zabiegów rehabilitacyjnych będą mieli również zapewnione posiłki i dowóz do Centrum. Wszystkie świadczenia są bezpłatne dla pacjentów i nie trzeba będzie płacić za korzystanie z wypożyczalni sprzętów rehabilitacyjnych, medycznych czy ortopedycznych – wyjaśnia Marek Kołdras.

Centrum przewidziane jest na pobyt dzienny dla 20 osób, są jeszcze wolne miejsca. Zapisywać się można pod numerem telefonu 882 139 607.

Ośrodek świadczy również długoterminową opiekę pielęgniarską.

Projekt utworzenia Centrum Zdrowia Seniorów uzyskał dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Posłuchaj:
Marek Kołdras
Agnieszka Drozd
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Rozgryźć Kościół - Jerzy Maślanka
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za Słowo (NS)- Stanisław Banach
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN
Magazyn żużlowy
w każdy wtorek o 16.30