Daria Reczek o udziale w programie „The Voice of Poland”

03.12.2019

Większa pewność siebie, świadomość głosu i dużo pokory. To wszystko dał mi program „The Voice of Poland” – mówi finalistka Daria Reczek ze Szczepanowa, która podbiła serca jurorów i widzów 10. edycji programu.

Zdobyła sympatię i uznanie widzów, a w finale większe poparcie publiczności uzyskała jedynie Alicja Szemplińska.

Daria urodziła się w 1999 roku – swoją przygodę z muzyką zaczęła w wieku siedmiu lat od nauki gry na skrzypcach. Jej ulubione gatunki muzyczne to pop, rock i soul, ale lubi też klasykę. Taki repertuar wykonuje występując w chórze kościelnym w Szczepanowie wraz z mamą.

– Pokazała mi ta drogę zapisując mnie do szkoły muzycznej. Długo byłam samoukiem, właściwie do 18 roku życia, bo potem stwierdziłam, że chciałbym zajmować się bardziej profesjonalnie śpiewem, więc poszłam na lekcje wokalu w Krakowie. Natomiast taką osobą, która była moim wsparciem była moja mama. Bardzo ją kocham, jestem jej wdzięczna. Jest niesamowitym człowiekiem. 

Daria Reczek jest absolwentką Zespołu Szkół nr 1 w Brzesku. Teraz chce się skupić na tworzeniu własnego materiału. Ma nadzieje, że niedługo będzie mogła się dzielić własną muzyką podczas koncertów i nagrań.

Rozmowa z Darią Reczek w Pulsie Regionu.

 

Posłuchaj:
Daria Reczek
Marek Kołdras
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN