Dariusz Prusak kandydatem PiS-u na burmistrza

02.08.2018

Rozpoczyna się wyścig o fotel burmistrza Limanowej. Swojego kandydata przedstawiło w czwartek (2.08) Prawo i Sprawiedliwość. Został nim Dariusz Prusak, na co dzień prowadzący terapię zajęciową z dziećmi autystycznymi.

Jak twierdzi chce być burmistrzem wszystkich mieszkańców. – Jeśli zostanę burmistrzem, to będę reprezentował tych najuboższych. Chcę swoje decyzję konsultować z mieszkańcami – tłumaczy Dariusz Prusak.

– Dla mnie najważniejsza jest rodzina, dlatego będę chciał wzmocnić kartę dużej rodziny. Chcę, żeby to miasto było przyjazne mieszkańcom – dodaje.

Kandydata przedstawił oficjalnie poseł Wiesław Janczyk, szef struktur PiS-u na Sądecczyźnie. – Jest to osoba bardzo rzetelna i przede wszystkim Limanowianin, który zna potrzebny lokalnej społeczności. Jest mocno skoncentrowany na sprawach zwykłych ludzi. Jest to osoba wykształcona, gospodarna i posiadająca szerokie horyzonty.

Dariusz Prusak ma 44 lata, w poprzednich wyborach startował z listy PiS-u do rady miasta. Wtedy nie udało mu się uzyskać mandatu. Teraz chciałby się skupić na pomocy rodzinom, oraz likwidacji płatnych parkingów w mieście.

Kandydat podkreślał, że należy zbudować obwodnicę Limanowej, linię kolejową do Krakowa oraz otworzyć miasto na turystów.

Posłuchaj:
Dariusz Prusak
Wiesław Janczyk
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN