Doprowadził do kolizji z 19-latkiem, bo ten jechał za wolno

14.09.2020

60-latek zdenerwował się, że kierowca Seata jadącego przed nim porusza się zbyt wolno. 19-letni kierowca spod Krakowa tymczasem jechał z prędkością ok. 40 km na godzinę, ponieważ… szukał ulicy.

Kierujący samochodem osobowym 19-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego jechał w kierunku ul. Lwowskiej. Zatrzymał się na światłach na wysokości stacji Orlen, za nim zatrzymał się kierujący samochodem Toyota. Obaj kierowcy ruszyli na zielonym świetle, z tym że 19-latek ruszał powoli. Kierowca, który jechał za nim, w pewnym momencie nie wytrzymał i gdy tylko minęli skrzyżowanie, wyprzedził na podwójnej ciągłej, a następnie gwałtownie zajechał mu drogę. 19-latek nie był już w stanie się zatrzymać i uderzył w prawy bok Toyoty – mówi asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy tarnowskiej Policji.

Niecierpliwy 60-letni kierowca osobowej Toyoty, został ukarany 400-złotowym mandatem karnym i 6 punktami karnymi.

Tarnowska Policja apeluje o powstrzymywanie emocji na drodze i nie podejmowanie prób wymierzania sprawiedliwości na własną rękę.

Do kuriozalnej sytuacji z udziałem 60-letniego mieszkańca powiatu tarnowskiego doszło w piątek, 11 września na ul. Lwowskiej w Tarnowie.

Posłuchaj:
Paweł Klimek
Anna Szczepanek, fot. KMP w Tarnowie
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Andrzej Potępa
play
Słowo za słowo(NS)-Józef Tobiasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN