Śmiertelny wypadek na drodze powiatowej w Łęce [ZDJĘCIA]

08.08.2018

3 osoby nie żyją, a kolejne zostały zabrane do szpitala po wypadku na drodze powiatowej w Łęce (gmina Korzenna). Droga była całkowicie zablokowana. W wypadku brały udział 3 samochody osobowe i jeden ciężarowy. Łącznie jechało nimi aż 9 osób.

Kierujący samochodem ciężarowym marki Mann z cysterną z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doszło do zderzenia z samochodem terenowym marki Nissan Patrol, a następnie z volkswagenem passatem i oplem astrą – informuje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący volkswagenem 32-letni mężczyzna. Zginęła także jego 32-letnia żona oraz 6-letni syn. W samochodzie podróżowała także ich 10-letnia córka, która została zabrana do szpitala – dodała rzecznik.

Do sądeckiego szpitala trafiły także 3 osoby, które podróżowały nissanem, natomiast 19-letniego kierowcę opla przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Droga w Łęce przez kilka godzin nieprzejezdna. Kierowcy korzystali z objazdów przez Siedlce i Łyczaną lub Koniuszową i Moglino.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego pracowali policjanci i strażacy. 48-letni kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.  

Nie żyje traktorzysta, który kierował ciągnikiem w Muszynie

Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Arkadiusz Mikuła
play
Słowo za słowo(NS)-Jacek Lelek
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN