Dziadkowie świętowali razem z radiowcami

25.01.2020

Z okazji święta Babć i Dziadków radio RDN Nowy Sącz razem z kinem Sokół przygotowało seans. Na wielkim ekranie można było obejrzeć premierowo niezwykły dokument Nasze miejsce na ziemi. Jest to historia reżysera i jego żony, którzy zmieniają życie w wielkim mieście na zaciszną miejscowość, po to aby realizować swoje marzenie.

Naszym słuchaczom seans przypadł do gustu. – Pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć taki dokument. Historia jest na prawdę niesamowita, pokazuje jak naprawę powinno wyglądać życie zgodne z naturą. Pokazano tutaj jednak, że nie jest to wcale proste, a to dopiero pokazuje całą prawdę na ten temat – mówi mieszkanka Limanowej, która przyjechała na radiowe wydarzenie.

Dziadkowie otrzymali zaproszenia na seans od wnuków, którzy wygrali dla nich wejściówki na naszej antenie lub radiowym Facebook-u. Jak podkreślają, wyjście do kina było okazją do spotkania.

Nasz 6-letni wnuczek zadzwonił do radia, jak jedna z Pań prowadzących ogłosiła konkurs. Oczywiście trzeba było mu troszeczkę pomóc w wybieraniu numeru. Ale bardzo się cieszymy, że mogliśmy przyjść tutaj też z nim. Myślę, że wiele się nauczył – dodaje sądeczanka.

Film Nasze miejsce na ziemi został obsypany nagrodami na kilkunastu festiwalach filmowych. Do piątku (24.01) można było go po raz pierwszy oglądać w kinach.

rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Michał Wojtkiewicz
play
Słowo za słowo(NS) - Grzegorz Tabasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN