Dzieci zrobiły świąteczny klimat na rynku w Nowym Sączu!

13.12.2019

Choinki na sądeckim rynku zostały przyozdobione przez młodych sądeczan. Uczniowie miejskich szkół i przedszkoli przygotowali ozdoby bożonarodzeniowe, które zawisły na 100 świątecznych drzewkach. Wiele z ozdób jest wykonanych z surowców wtórnych, nie zabrakło też klasycznych łańcuchów z bibuły. Największy ubaw podczas przygotowań i zdobienia choinek miały przedszkolaki – podkreśla przedszkolanka Maria Glapek i jedna z jej podopiecznych Agnieszka.

Wszystkie dzieci pomagała, bo my wspólnie robimy ozdoby choinkowe – opowiada przedszkolanka Maria Glapek, a jej podopieczna, mała Agnieszka wraz z innymi dziećmi z dumą wymieniają co zostało powieszone.- Powiesiliśmy, śnieżynki i choinki wtrącają przedszkolaki, a Pani Maria z dumą mówi, że dzięki wspólnej pracy,- Powstała taka piękna choinka!

Każda choinka jest podpisana, a władze miasta mają nagrodzić tę najpiękniejszą. Drzewka można podziwiać także wybierając się na jarmark bożonarodzeniowy, który rusza dziś na sądeckim rynku. Od 10.00 do 13.00 razem z maskotkami RDN i wozem transmisyjnym będziemy towarzyszyć wystawcom. Programu na żywo słuchajcie na sądeckich częstotliwościach – 101,2 , 88,3 a także 105,1 FM.

Posłuchaj:
Maria Glapek i Agnieszka
Aleksandra Podziewska
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Wojciech Wrona
play
Słowo za Słowo (NS)- Maciej Onasz
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN