Gold Drop otworzył nowe hale produkcyjne

21.05.2018

Firma Gold Drop stawia na rozwój i nowoczesne technologie. Dzisiaj otwarto dwie nowoczesne hale: produkcyjną i magazynową. Oprócz tego więcej przestrzeni zyskali pracownicy administracji ponieważ rozbudowano część biurową i obsługi klienta istniejącej siedziby. Firma postawiła również na ochronę środowiska.

– Od zawsze dbaliśmy o środowisko, dlatego postanowiliśmy wybudować nowoczesną oczyszczalnię ścieków. Można powiedzieć, że dziś jesteśmy zakładem, który nie szkodzi przyrodzie – tłumaczy Stanisław Gągała, prezes firmy Gold drop. – Latem wykorzystujemy 80% energii słonecznej do podgrzewania wody i zachęcam innych przedsiębiorców, żeby również szli w tym kierunku – dodaje.

Uroczystego poświęcenia nowych obiektów dokonał biskup tarnowski Andrzej Jeż – Muszę powiedzieć, że region limanowski to przede wszystkim bardzo pracowici ludzie. Na przykładzie tej firmy możemy zauważyć, że można zaczynać od zera i poprzez mądre decyzję stworzyć tak udany projekt. Rozbudowa firmy to także nowe miejsca pracy. Naszym wspólnym pragnieniem powinno być to, żeby zatrzymać młodych ludzi w regionie, żeby nie musieli wyjeżdżać za granicę – dodaje.

Po uroczystym otwarciu i poświęceniu nowych budynków, w Kościele Parafialnym pw. Św. Stanisława Kostki w Limanowej Sowlinach, odprawiono Mszę świętą, której przewodniczył biskup Andrzej Jeż. Ordynariusz diecezji tarnowskiej otrzymał również tytuł ‘Przyjaciela firmy Gold Drop.

Firma Gold Drop istnieje na rynku chemii gospodarcze od 27 lat i zatrudnia blisko 200 osób. Zajmuje się głównie produkcją środków czystości.  Dzieli się z potrzebującymi środkami rzeczowymi i finansowymi, wspiera również tarnowski oddział Caritas.

Posłuchaj:
Relacja
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Beata Świątkowska
play
Słowo za Słowo (NS)- Piotr Gąsienica i Małgorzata Broda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN