Iwona Mularczyk chce sprawdzić bezpieczeństwo na drogach

03.08.2018

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Nowego Sącza rozpoczyna kampanię wyborczą od spotkań z mieszkańcami. Na początku Iwona Mularczyk chce zwrócić uwagę na bezpieczeństwo na drogach w mieście.

Zdaniem kandydatki, po zamknięciu mostu heleńskiego, na niektórych drogach osiedlowych zrobiło się szczególnie niebezpiecznie.

– Przygotowałam pismo do Komendanta Policji w Nowym Sączu, z prośbą o przygotowanie analizy przez Wydział Ruchu Drogowego, która pozwoli zidentyfikować miejsca szczególnie niebezpieczne. Rozmawiałam z niektórymi przewoźnikami z terenu miasta, którzy podkreślają, że potrzebne są zmiany żeby zmniejszyć korki, a przy okazji poprawić jakość powietrza – tłumaczy Iwona Mularczyk.

Na briefingu prasowym zorganizowanym pod Komendą Policji w Nowym Sączu obecny był również Krzysztof Dyrek, przewodniczący zarządu osiedla Wólki, który zwracał uwagę na przekraczanie prędkości na osiedlu. – Nasze osiedle na szczęście należy do tych bezpieczniejszych w mieście, jednak poza przekraczaniem prędkości, dostrzegamy również problem spożywania alkoholu w niedozwolonych miejscach, szczególnie w rejonie ulicy Barbackiego – dodaje.

Iwona Mularczyk podkreślała, że do tej pory prowadziła rozmowy na ten temat z władzami miasta i mieszkańcami.

W najbliższym czasie poznamy również komitet i listy wyborcze kandydatki Prawa i Sprawiedliwości.

Posłuchaj:
Iwona Mularczyk
Krzysztof Dyrek
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN