Jeszcze tej jesieni ruszy akcja – Bez obrazy likwidujmy bohomazy [WIDEO]

11.09.2019

To efekt kampanii społecznej Gemini Park Tarnów – Tarnowskie Oblicza Mody. Co ciekawe – to sami mieszkańcy, także za pośrednictwem RDN, będą wskazywać miejsca, z których w pierwszej kolejności powinny zniknąć szpecące grafiki.

O wspólnych działaniach, które wynikają z kampanii centrum handlowego mówili w programie Słowo za słowo Ambasadorzy wiosennej odsłony – szef tarnowski strażników miejskich, Krzysztof Tomasik i mistrz kolarski, Mirosław Bieniasz.

Będziemy zachęcali mieszkańców do wskazywania określonych lokalizacji, będzie też specjalny konkurs, szczegóły niebawem. Te przestrzenie wybrane przez tarnowian będą zamalowywane – mówi Krzysztof Tomasik.

Trenują i przychodzą zarówno dzieciaki, dorośli, jak i osoby starsze. Ja zawsze jadę na końcu, za najsłabszym. Swoje tempo dostosowuję do wszystkich. Ostatni najwięcej korzysta na wspólnych treningach, bo najwięcej mu podpowiem – mówi Mirosław Bieniasz.

Treningi z okolic Gemini w każdy wtorek i czwartek (spod sklepu rowerowego przy ul. Rydza – Śmigłego). Wtorki to treningi szosowe, czwartki – trekkingowe w Lasku Lipie. Udział jest bezpłatny. Wyjazd o 18.00, z czasem, gdy dzień będzie coraz krótszy, pora zmieni się na wcześniejszą.

Przypominamy, że trwa konkurs na ulubioną stylizację w poszczególnych odsłonach kampanii Tarnowskie Oblicza Mody. Do wygrania karty podarunkowe do Gemini Park Tarnów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy lajkiem i komentarzem zareagować na poszczególne kreacje zamieszczone na radiowym facebooku i na rdn.pl, a radiowe jury wybierze zwycięzcę.

Konkurs co dwa tygodnie, zaś w każdą środę, o 9.10, prezentacje Ambasadorów.

Karty podarunkowe będzie można zrealizować w dowolnych sklepach na terenie centrum handlowego Gemini.

Nagrodą główną na zakończenie kampanii będzie stylizacja słuchacza RDN na bilbordzie.

Komentarze i opinie można także przekazywać drogą telefoniczną lub mailową. Wystarczy zadzwonić do sekretariatu RDN (14 kierunek 627 50 50) lub wysłać maila na adres sekretariat@rdn.pl.

Szczegóły na radiowym fb oraz na stronie Tarnowskie Oblicza Mody.

Posłuchaj:
Krzysztof Tomasik, Mirosław Bieniasz
Dorota Kunc
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Anna i Sebastian Curyło
play
Słowo za słowo (M) - Justyna Kołodziej, Marcin Zaród
play
Słowo za słowo (M) - ks. Piotr Adamczyk
play
Słowo za Słowo (NS)- Antoni Koszyk
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN