Kampania PiS w okręgu 14 rozpoczęta

22.08.2019

PiS liczy na więcej niż osiem mandatów w okręgu 14. Taka zapowiedź padła w trakcie konferencji rozpoczynającej kampanie wyborczą tego ugrupowania. Padła zapowiedź m.in. spotkań z mieszkańcami i zbiórka podpisów poparcia dla kandydatów.

Jedynka na liście – poseł Arkadiusz Mularczyk zapowiedział, że kluczowa będzie realizacja projektów regionalnych, które związane są głównie z infrastrukturą.

– Chce państwa zapewnić, że w ciągu tych ostatnich czterech lat nasza drużyna zabiegała, żeby były realizowane kluczowe inwestycje dla naszego regionu. Przede wszystkim chodzi o budowę sądeczanki. Niedawno byliśmy na otwarciu budowy, której celem jest realizacja mostu w Kurowie, to jest ważny element sądeczanki. Pilnujemy takich spraw jak połączenie obwodnicy wschodniej i zachodnie – wylicza Arkadiusz Mularczyk.

W ubiegły piątek PiS przedstawił listę dwudziestu kandydatów z okręgu nr 14. Na te osoby będą mogli głosować w wyborach parlamentarnych mieszkańcy Nowego Sącza i powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego, podhalańskiego i tatrzańskiego.

Pełen program wyborczy ma zostać zaprezentowany dopiero w trakcie kampanii.

Posłuchaj:
Arkadiusza Mularczyka
Maria Mółka
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Piotr Kolbusz i wychowankowie OHP
play
Słowo za słowo (M) - Lesław Wieczorek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN