Kibice Sandecji boją się o stadion – przyszli na sesję Rady Miasta

29.12.2017

Zniecierpliwieni kibice Sandecji Nowy Sącz przyszli na sesję rady miasta. Chcieli dowiedzieć się, co z budową stadionu piłkarskiego. W ich imieniu radny Dawid Dumana pytał o tę sprawę prezydenta Ryszarda Nowaka.

Odpowiedź była bardzo krótka. Nowak zaznaczył, że budowa stadionu jest uwzględniona w budżecie. Zniesmaczeni kibice po tych słowach opuścili salę. – Ciężko komentować słowa prezydenta, z których nie wynika nic konkretnego. Mimo zapewnień o budowie stadionu, dalej nikt nic nie wie. Chyba nikt nie jest w stanie wskazać terminu otwarcia nowego stadionu – powiedział nam Grzegorz, kibic Sandecji Nowy Sącz.

Jestem zniesmaczony wypowiedzią prezydenta. Przyszliśmy tu, by usłyszeć konkrety. Niestety na pytanie radnego Dumany, Ryszard Nowak odpowiedział dość lekceważąco, jednym zdaniem. Wiemy tylko, że budowa stadionu jest ujęta w budżecie – dodał Mateusz Hebda, od lat kibicujący Sandecji Nowy Sącz.

Wiemy już, że pierwszy przetarg na projekt i budowę stadionu w Nowym Sączu został unieważniony. Prezydent Ryszard Nowak zapewnił, że ogłosi nowy w 2018 roku.

Na forach kibicowskich po wydarzeniach na sesji Rady Miasta Nowego Sącza zawrzało. Możliwe, że 12 stycznia zostanie zorganizowany protest pod sądeckim ratuszem.

Będzie nowy przetarg na stadion Sandecji i zmienia się jego koncepcja!

Posłuchaj:
Mateusz Hebda
Kibic Grzegorz
Krzysztof Niedzielan
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy