Kolejna „Środa z Profilaktyką” i olbrzymie zainteresowanie mieszkańców

15.01.2020

Darmowe badanie USG stawów kolanowych, pomiar cukru, a także ciśnienia.

Tym razem akcja Środa z Profilaktyką współorganizowana przez Zespół Przychodni Specjalistycznych zorganizowana została w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy alei Solidarności.

Z naszego doświadczenia wiemy, że takie badania profilaktyczne i tego typu akcje cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Nie tylko ta organizowana w dniu dzisiejszym, ale wszystkie akcje profilaktyczne, które organizujemy w naszym Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie cieszą się dużym zainteresowaniem. W urzędzie po raz pierwszy, natomiast w ZPS były prowadzone takie środy z profilaktyką. Również w tym czasie można było założyć, jak i w dniu dzisiejszym internetowe konto pacjenta i profil zaufany, jak i również inne usługi, które wykonuje Narodowy Fundusz Zdrowia dla ubezpieczonych- badania pomiaru cukru, ciśnienia krwi, wizyta fizykoterapeutyczna i usg wybranego stawu – mówi prezes ZPS, lekarz Jarosław Kolendo.

Wielu tarnowian, w ramach wydarzenia, zdecydowało się założyć tzw. zaufany profil pacjenta.

Jakie korzyści z tego wynikają?

Mogą potwierdzić profil zaufany, mogą się profilem zaufanym logować do internetowego konta pacjenta , ale też na inne aplikacje, które udostępniają logowanie przez profil zaufany. Nie trzeba przychodzić do urzędu, można załatwić różne sprawy elektronicznie. Coraz bardziej popularny, bo coraz więcej ludzi zakłada – mówi Szczepan Marzec z Delegatury Narodowego Funduszu Zdrowia.

Przypomnijmy, że Środa z Profilaktyką jest cykliczną akcją organizowaną przez małopolski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia.

Posłuchaj:
Jarosław Kolendo
Szczepan Marzec
Wydawca
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Paweł Klimek
play
Słowo za Słowo (NS)- Wiesław Pióro
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN