Kolejni blogerzy polecają Tarnów

12.02.2019

Tym razem do miasta pod Górą św. Marcina przyjechało małżeństwo, które podróżuje z dwójką małych dzieci. We wskazówkach, które opisali na swoim blogu, podkreślili, że w pierwszej kolejności warto udać się do Punktu Informacji Turystycznej, gdzie, spośród kilku propozycji, można wybrać swój sposób na zwiedzanie.

Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji potwierdza, że zawsze przed zwiedzaniem warto odwiedzić punkt informacyjny w danym mieście.

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny osoby z zewnątrz, które planują wizytę w Tarnowie zaczynają on naszego Centrum Informacji Turystycznej. Tak naprawdę to nie tyko TCI, ale polecam każdy punkt informacji turystycznej w mieście. Jeżeli gdzieś podróżujemy polecam kontakt z informacją turystyczną. W tym miejscu dowiemy się co warto zobaczyć, na co warto zwrócić uwagę, przy zwiedzaniu, co warto zjeść tradycyjnego, dostać wskazówki jak dojechać, czy dojść do danego miejsca.

Dyrektor TCI dodaje, że tarnowski punkt jest otwarty w możliwie jak najlepszych godzinach dla zwiedzających, a do tego miejsca przez całe miasto prowadzą kierunkowskazy.

Jesteśmy otwarci tak jak jest zapotrzebowanie. Czynni jesteśmy przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. Coraz częściej do Tarnowa przyjeżdżają goście po sezonie w weekendy, stąd też zapraszamy od początku października do końca kwietnia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, a w soboty, niedziele i święta od 9 do 17. W okresie wakacyjnym jesteśmy czynni codziennie do godziny 20 – dodaje Pałach.

TCI zamknięte jest tylko kilka dni w roku, a są to Boże Narodzenie, Wielkanoc, Nowy Rok i Wszystkich Świętych.

Rocznie wydaje ponad 130 tysięcy bezpłatnych broszurek. Wśród nich są m.in. Tarnów w 330 minut, Mościce w 120 minut, czy Tarnów w 3 dni.

Posłuchaj:
Marcin Pałach
Agnieszka Kozioł
Udostępnij:
ZGŁOŚinterwencję
Co?
Gdzie?
Kiedy?
Patronat radia rdn
regionalne wiadomości sportowe
sport.
rdn.pl
MAGAZYN
żużlowy
rdn_f polecamy