Koncert na dachu dla ratowników medycznych

21.05.2020

Koncert zespołu Totentanz został nagrany na dachu Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Premiera odbędzie 23 maja się w internecie.

Podczas emisji będzie organizowana zbiórka pieniędzy.

Zebrana kwota zostanie przekazana dla tarnowskiego pogotowia – mówi Rafał Huszno z zespołu Totentanz, współpracownik radia RDN.

 – Chciałbym zaprosić na nasz koncert w sieci 23 maja o godzinie 20. Mini koncert z dachu tarnowskiego teatru. Przy okazji łączymy pożyteczne z miłym i wspaniałym czyli naszą muzyką. Zbiórka na rzecz pogotowia ratunkowego, wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym Fanpage’u i do niego odsyłam.

Jak dodaje Rafał Huszno organizacja koncertu nie była łatwa.

– Trzeba było zrobić wszystko co było w naszej mocy. Celowo nie informowaliśmy o tym koncercie by nie zeszli się ludzie. W dobie pandemii nie mamy innego wyjścia możemy grać tylko i wyłącznie online. Taki właśnie był pomysł. Inne zespoły grają ze swoich mieszkań, a myśmy nagrali z dachu tarnowskiego teatru.

– Taki koncert to świetna inicjatywa – mówi rzecznik tarnowskiego pogotowia Krzysztof Krzemień.

– Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że Rafał podjął się takiego zadania, że chce razem z zespołem zagrać dla nas. Cieszymy się, że wśród nas są tacy ludzie, którzy charytatywnie chcą coś zrobić, chcą nam pomóc. Sytuacja nie jest łatwa. Nie wiadomo jak to długo potrwa, jakie będą związane z nim koszty, dlatego każda pomoc z każdej strony jest mile widziana.

Wszelkie informacje o koncercie i organizowanej zbiórce dostępne są na Fanpage’u grupy Totentanz na Facebooku.

Posłuchaj:
Rafał Huszno
Krzysztof Krzemień
Karol Garncarz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo - Rozgryźć Kościół - ks. Artur Mularz
play
Słowo za słowo (M) - Jarosław Kolendo
play
Słowo za Słowo (NS)- Paweł Fyda
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Korki od prezydenta
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN