Końcówka długiego weekendu mija pod znakiem wypadków

06.05.2018

Ostatnie dwa dni długiej majówki nie obyły się bez wypadków w regionie. W Łososinie Dolnej samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

Akcja ratunkowa nie była prosta, bo dostęp do mężczyzny, który znajdował się wewnątrz pojazdu, był utrudniony. Poszkodowany był przypięty pasami. Żeby wydostać go na zewnątrz, trzeba było usunąć przednie drzwi od strony pasażera. W wyniku wypadku został także uszkodzony przystanek autobusowy.

Z kolei dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch osobówek w miejscowości Ubiad w gminie Chełmiec. Kolejne dachowanie samochodu było na krajowej 75 w Łabowej. Auto wypadło z drogi. Kierowca był pod opieką załogi karetki pogotowia.

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza w Nowym Sączu, po czym dwie osoby pojechały do szpitala. Jedna osoba została ranna po zderzeniu dwóch aut na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu. Służby apelują, by słoneczna pogoda nie uśpiła Waszej czujności. Dziś wiele osób będzie też wracać do domów po długiej majówce. Noga z gazu!

Jolanta Moździerz, fot. PSP Nowy Sącz
Udostępnij:
rdn_f TV
play
Słowo za słowo (M) - Roman Łucarz
play
Słowo za słowo (M) - Edward Czesak
play
Słowo za Słowo (NS)- Marek Kwiatkowski
ZGŁOŚ
interwencje
REKLAMA
POLECA
Koncert Życzeń
Spraw swoim bliskim
muzyczną niespodzianke
CO? Gdzie? Kiedy?
patronat radia RDN